I mange av parkene våre kan du enkelt organisere dette på nettet eller via appen. Er dette ikke tilfelle i din park? Ta kontakt med parkens resepsjon eller ordne det under oppholdet. Du kan leie en sykkel for neste dag og hver dag/måned deretter. Da har du allerede ordnet det. Vi leier ut bysykler, el-sykler og lastesykler. Ønsker du å leie en sykkel for samme dag? Ta kontakt med parkens resepsjon, så hjelper vi deg gjerne. Godt å vite: Du kan leie sykkel for en hel dag, men gokart/familiesykler leies ut per time.
Prisen på et skipass varierer fra skianlegg til skianlegg og avhenger av antall dager du ønsker å stå på ski. I tillegg har skianleggene Brandnertal/Montafon og Ski amadé kunngjort dynamiske priser. Jo tidligere du kjøper skipasset ditt på nettet, jo billigere blir det sammenlignet med prisene ved skikassene.
Du kan ta skikurs og leie utstyr på alle skiskolene som ligger i umiddelbar nærhet av vintersportparkene våre i Østerrike, Sveits og Tsjekkia. Vi anbefaler at du bestiller skikurset ditt på forhånd hvis det er mulig, slik at du er garantert plass i løpet av ferien.